-POLISH PREPPERS NETWORK-

Nabór
Uczestników

AKTYWIZACJA I ROZWÓJ OSOBISTY

W DZIKIEJ NATURZE


wkrótce nowe projekty i wyprawy

-UWAGA-

NABÓR

UCZESTNIKÓW

AKTYWIZACJA I ROZWÓJ OSOBISTY W DZIKIEJ NATURZE

Wyruszymy w precyzyjnie zaplanowaną 4 – dniową wyprawę na łono dzikiej natury. Uczestnicy otrzymają profesjonalne wsparcie i opiekę trenera survivalu oraz Coacha rozwoju personalnego, sprzęt i wyposażenie do optymalnego komfortu wyprawy.

Nauczymy jak pracować w zespole, wspierać innych, podejmować decyzje i oceniać ryzyko. Dostarczymy wiedzę i umiejętności, które pozwolą przekroczyć ograniczające bariery w kontakcie z naturą.

Skoncentrujemy się na uwolnieniu osobistego potencjału niezbędnego do realizacji swoich zamiarów, pomożemy w odkryciu mocnych stron i zasobów uczestników. 

 

Dzika natura przybliży nas do zmiany marzeń w cele, pomoże zaplanować drogę do spełnienia i sukcesu, pokaże jak wygrać wewnętrzny pojedynek, nabrać pewności siebie, wiary w swoje możliwości, a także pozytywnego nastawienia oraz silnej motywacji. Partnerstwo z naturą daje znacznie szybszy i trwalszy efekt oraz większe i trwalsze sukcesy w samorealizacji.

Program projektu skierowany jest do wszystkich, którzy szukają sposobu na lepszy rozwój osobisty, uwolnienie swojego potencjału i pokonanie swoich słabości. Nasza wspólna wyprawa pozwoli spojrzeć na wiele spraw z innej, pozytywnej strony i otworzy umysł na nowe perspektywiczne rozwiązania.

ZAPRASZAMY wszystkich, którzy: pragną poznać i doznać bogactwa i uroku natury, doświadczyć odmiennej perspektywy otoczenia, odnaleźć własną drogę życia, zaplanować życie prywatne lub karierę zawodową, uwolnić swoje zasoby, stworzyć plan i strategię na szczęście, zrobić coś ważnego dla samego siebie

Wypełnij zgłoszenie kontaktowe i ciesz się przygodą !!!

-UWAGA-

ważne

- wyprawy są bezpłatne dla mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego, z terenu działania LGD Południowa Warmia obejmująca
gminy Olsztynek, Purda, Stawiguda, Barczewo, Gietrzwałd, Pasym, Kolno, Biskupiec
- zapraszamy osoby z innych gmin i regionów Polski! jesteś zainteresowany warunkami uczestnictwa? wyślij zapytanie na fundacjappn@preppersi.pl
flag_yellow_low
LOGO LGD POŁUDNIOWA WARMIA
Leader (1)
Facebook
Twitter
Instagram
Skip to content